HAKKIMIZDA
Prosoft Medikal 2015 senesinde Bursa merkezli olarak kurulan ve Türkiye çapında medikal ve estetik cihazların satış ve teknik servisini vermekte olan bir şirkettir. Şirketimizin ürün yelpazesinde epilasyon cihazları, zayıflama cihazları, cilt bakım cihazları, medikal cihazlar,analiz cihazları ve mezoterapi cihazları bulunmaktadır. Yine Grup şirketimiz olan Venn Lazer Medikal Kozmetik San.ve Tic. AŞ. olarak aynı adreste hizmet vermektedir.

Misyonumuz, öncelikli olarak müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu klinik çözümlere en uygun sistemleri en uygun maliyetle temin etmektir. Müşterilerimize karşı olan sorumluluğumuz sadece distribütörü olduğumuz cihaz ve sistemleri onların hizmetine sunmaktan öte belli zaman aralıklarla düzenlediğimiz teorik ve uygulamalı bölümlerden oluşan workshop günleri ile bilgi seviyelerinin yükselmesini sağlamaktır. Bunun yanında satış sonrası hizmet kapsamında işletme için gerekli görsel medya desteğini sağlamak, doğabilecek muhtemel teknik problemlere en hızlı şekilde müdahaleyi gerçekleştirmekteyiz.

kozmopark.com olarak bir şirketin geleceğinin siz müşterilerimizin elinde olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli etken olarak düşünmekteyiz. kozmopark.com' un sunduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile müşterilerimiz için yeni bir gelecek yaratmakta, yaşam tecrübesini iyileştirmeye çalışmaktayız.

Türkiye'yi güvenli ve hızlı e-ticaret ile buluşturuyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR