Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı
Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı

Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı (RG808-3D-HIBRIT)

İndirim Oranı : %12 İndirim
KDV Dahil : $14,400.00
İndirimli : $10,500.00  + KDV
KDV Dahil : ₺405.452,88
TL Fiyat : ₺337.877,40(₺67.575,48 + KDV)
:

CİHAZ HAKKINDA

755/808/1064(Opsiyonel) nm hibrit atış teknolojisine sahip bir diode lazer cihazı olan Gold Series ICE RG Plus epilasyonda yeni bir deneyimin kapılarını açıyor. Her dalga boyunun farklı tip kıl ve cilt tipinde sağladığı avantajları bir araya getiren Gold Ice RG PLUS 20 Hz (saniyede 20 atış) tekrarlama oranı ile daha konforludur. 800 Watt’lık 11 barlı lazer diode içeren başlık 12x20 mm spot size (atış çapı) ile seans süresinin kısalmasını sağlar. Hibrit dalga boyu ve ütüleme atış sisteminin epilasyonda sağladığı benzersiz sinerji sayesinde Gold Ice RG PLUS ile mükemmel sonuçlar artık mümkün.

2 Yıl Sınırsız Atış Garantisi

808nm yada 755nm 808nm 1064nm (Opsiyonel) Yeni Nesil hibrit atış sistemi

800 Watt lazer çıkış gücü

Ekrandan cinsiyet, bölge, kıl tipi, ten rengi seçilerek otomatik ayarlanabilmektedir. Ayrıca Manuel uygulama da mümkündür.

USA lazer barlar

20 Hz’e kadr tekrarlama oranı

12×20 mm spot size (atış alanı)

Ütüleme epilasyon sistemli

Tüm kıl tiplerine uygulanabilir.

Her ten rengine uygulanabilir.

Güvenli Uygulama

Yüksek Verimlilik ve mükemmel sonuçlar.

Kalıcı Epilasyon

Ağrısız uygulama

Safir Yansıtma ile doğrudan kıl kökü hedeflenir

 

  • 20 Hz’e kadar tekrarlama oranı
  • 12×20 mm spot size (atış alanı)
  • Ütüleme epilasyon sistemli
  • Buz başlık cilt soğutma sistemi ile ağrısız uyguma

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

755/808/1064nm Hibrit Lazer Epilasyon (opsiyonel)

800 Watt ve 808nm dalga boyunun cilt üzerinde kendine özgü avantajlarını bir araya getirmektedir.
808nm: Normal ten rengi ve normal kıl renginde kullanımı idealdir.

 

 

800 Watt / 11 bar Lazer / 20 Hz

Gold Series ICE RG Plus cihazı, sahip olduğu 11 adet 75 watt gücünde barları ile toplam 800 watt lazer çıkış gücüne sahiptir. Bu sayede seans süreniz diğer başlıklara göre kısalmaktadır

 

Makrokanal Lazer Barlar

Gold Series ICE RG Plus cihazının sahip olduğu 800 Watt güç üreten lazer barlar makrokanal soğutmalı olarak tasarlanmıştır. En etkili sistem olan makrokanal soğutmalı lazer bar teknolojisi lazerin daha uzun ömürlü çalışmasına yardımcı olur.

 

 

Peltier (yarı-iletken) Su Soğutma

Peltier (yarı iletken) su soğutma size en sıcak günlerde bile kesintisiz çalışma imkanı sunar. Lazeri soğutan su sıcaklığının her zaman düşük değerde seyretmesini sağlayan bu sistem ile lazer ömrü uzar.

 

 

Ütüleme Epilasyon Sistemi

Ütüleme epilasyon yöntemi ağrısız ve acısız konforlu bir epilasyonun kapıları açılıyor. Saniyede 20 atış (20 Hz) özellikli atım sistemi ile cilt yüzeyine lazer atışları yapılırken kıl kökleri kademeli olarak ısınarak kılların acısı bir şekilde yanması sağlanır.

 

Ultra Hafif Buz Başlık

Thermoelektrik (peltier) soğutucu özellikli diyot lazer başlığının tene temas eden metal ucu buzlanan özelliğe sahiptir. Lazer ışınlarının ısıttığı epidermis böylece buz başlık sistemi ile soğur. Ayrıca cihazın başlığı sadece 375 gr olup oldukça hafif ve ergonomiktir.

 

Kozmetik CE(Avrupa Sertifikasyonu) Belgeli

Gold Series ICE RG Plus kozmetik CE(Avrupa Sertifikasyonu) belgesine sahip bir cihazdır.

ÇALIŞMA PROGRAMLARI

Ütüleme Epilasyon: Gold Series ICE RG Plus diyot lazer cihazı, epilasyonda altın standart 808nm dalga boylu lazer ışınları ile kıl gövdesinde bulunan melanin pigmentini hedef alır. Seri ve düşük enerjili atışlar ile kıllar kademe kademe ısınarak kılın yanması sağlanır. Ütüleme epilasyon yöntemi adı verilen bu yöntem diode lazer cihazının buz başlıklı soğutma sistemi sayesinde oldukça acısız ve konforludur.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Lazer Tipi Diode Lazer Yeni Nesil
Dalgaboyu 808nm-755/808/1064nm(Opsiyonel)
Lazer Gücü 800W
Bar Sayısı 11 Bar
Spot Genişliği 12x20mm
Frekans 1 ~ 20HZ
Atış Genişliği 10-400ms
Enerji Yoğunluğu 1 ~ 50j/cm2
Başlık Soğutma Derecesi -5°C / +5°C
Ağırlık 65 kg

 

 

 

 

 

Etiketler
diyot lazer cihazı, diod lazer cihazi, diode lazer cihazi, diode lazer epilasyon cihazı, Gold, Gold Series, Gold Series Trio, Gold Series Trio Plus, Gold Series Trio Plus Yeni, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil Diyot, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil Diyot Lazer, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Cihazı, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil Lazer, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil Lazer Cihazı, Gold Series Trio Plus Yeni Nesil Epilasyon, Gold Series Trio Plus Yeni Diyot, Gold Series Trio Plus Yeni Lazer Cihazı, Gold Series Trio Plus Yeni Cihazı, Gold Series Trio Plus Nesil Diyot Lazer, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Epilasyon, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Lazer, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Lazer Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Epilasyon, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Lazer, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Lazer Epilasyon, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Lazer Epilasyon Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Lazer Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Epilasyon, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Epilasyon Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Diyot Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni L, Gold Series ICE, Gold Series ICE RG, Gold Series ICE RG Plus, Gold Series ICE RG Plus Yeni, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Lazer Epilasyon Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Epilasyon Cihazı, Gold Series ICE RG Plus Yeni Nesil Diyot Cihazı,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR