Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil
Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil
Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil
Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil

Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil (CR-FIT-02)

Marka : CRYO FIT
İndirim Oranı : %37 İndirim
Fiyat : $15,000.00(KDV Dahil)
İndirimli : $9,525.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺313.751,56(KDV Dahil)
:

CİHAZ HAKKINDA

Cryo Fit soğuk lipoliz cihazı 4 başlık aynı anda kullanabilme imkanı tanır. Başlıklarda bulunan 360° soğutma teknolojisi her noktaya eşit oranda soğutma yapmayı sağlar. Cryo Fit cihazında bulunan ön-ısıtma fonksiyonu soğuk lipoliz uygulaması başlamadan önce cildi ısıtarak kan dolaşımının artmasını sağlar. Ön-ısıtma ve sonrasında soğutma işlemlerinin yarattığı sinerjik etki sayesinde daha başarılı sonuçlar elde edilir.
Cryo Fit soğuk lipoliz cihazı yağlanmaların yoğun olduğu bölgelerde çok iyi neticeler verir. Ayrıca cihazın özel gıdık başlığı gıdık bölgesinde uygulama yapmaya imkan tanır. Cildi soğutarak yağ hücrelerinin lipolizini sağlayan Cryo Fit uygulaması cerrahi olmayan bir uygulama olup işlem sonrası müşteriler günlük hayatlarına kaldıkları yerden devam edebilirler.
• Yenilikçi ön ısıtmalı cilt sistemi
• 2 Büyük ve 2 küçük başlık aynı anda çalışabilir
• Vakum – soğutma – ınfrared LED özellikleri tek cihazda
• 360° Derece soğutma teknolojisi
• Patentli Gıdık Başlığı (opsiyonel)

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER
Yenilikçi Ön Isıtmalı Cilt Sistemi
Soğuk lipoliz uygulaması başlar başlamaz cildin soğutulması yerine ısıtılması sayesinde kan dolaşım hızı artar. Belli bir süre ısıtma işlemi sürdükten sonra soğutma işleminin başlaması uygulamadan alınan başarı oranını yükseltir.

4 Başlık Aynı Anda Çalışabilir
Cryo Fit soğuk lipoliz cihazı 2 büyük ve ve 2 küçük başlığa sahiptir. Vakum özelliğine de sahip olan uygulama başlıkları yağlı dokuyu kendine çekerek soğukluğun daha efektif bir şekilde dokuya aktarılmasını sağlar. Cihazın en önemli özelliklerinden biri de tüm başlıkların aynı anda çalışabilmesidir.

360° Derece Soğutma Teknolojisi
Cryo Fit soğuk lipoliz cihazı başlıkları yağlı bölgesi iki plaka yerine tüm yönlenlerden (360° derece) kavrayarak soğutur. Bu sayede rakip cihazlara göre %60 fazla soğutma sağlar. Bu sayede uygulama sonuçları daha başarılıdır.

Patentli Gıdık Başlığı (opsiyonel)
Gıdık bölgesindeki sarkmalar ve yağlanmalar için özel olarak tasarlanmış olan bu başlık opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Kullanıcı Dostu Özellikler
• Uygulama bitmeden bir dakika önce uygulamanın biteceğini ikaz eden alarm.
• Uygulama esnasında müşteri tarafından rahatsızlık duyulması halinde müşteri tarafından işlemin sonlandırılmasını sağlayan kumanda sistemi.
• Kasa dışına monte harici jel filtresi sayesinde teknik servise ihtiyaç duymadan jel temizliği yapabilme imkanı.
ETKİ MEKANİZMASI
Bölgesel yağlanmada uygulanan lipoliz tekniklerinden birisi de yağ dokunun belli bir süre (ortalama 45 dakika) soğutularak hücresel faaliyetinin sona erdirilmesidir. Yağ hücrelerinin soğuğa karşı direncinin diğer dokulara göre (kas, sinir ve kan gibi) daha düşük olmasından dolayı soğutma esnasında sadece yağ hücreleri yok olurken çevredeki dokular bundan etkilenmezler. Yıkımına uğrayan yağ hücreleri vücudun doğal atık sistemi lan lenf dolaşımı yoluyla vücuttan atılır.
Bu lipoliz tekniği ayda 1 kez toplam 3 seans halinde yapılır. Uygulama esnasında soğuk yanığından korunmak için mutlaka soğuk lipoliz pedi kullanılmalıdır.

TEKNİK ÖZELLİKLER
LED Işık Sıcaklığı 37℃~42℃
Soğuk Lipoliz Sıcaklığı 5℃~ -11℃
Vakum Gücü 10~80Kpa
LED Işıklar Kırmızı (630nm) Yeşil (570nm) 50mW×4
Başlık Ölçüleri 220*80mm & 160*60mm &130*50mm
Soğutma Sistemi Su Soğutma

SOĞUK LİPOLİZ HAKKINDA
Soğuk lipoliz vücutta meydana gelen bölgesel yağlanmalardan kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir. Uygulama göbek, karın,basen ve bacak bölgelerini kapsar. 3 seanslık bir paket uygulamanın ilk seansında bile gözle görülür netice verir.
Vücudumuzda bulunan yağ hücreleri soğuğa karşı diğer dokulara göre daha dirençsizdir. Bu bilgiden yola çıkılarak tasarlanan soğuk lipoliz cihazları yağlanmanın olduğu problemli bölgeyi belli bir derecede soğutur. Soğuma neticesinde yağ hücrelerinin hücresel aktivitesi son bulurak lenf dolaşımı yoluyla vücuttan atılır.
1 seanslık bir uygulama ortalama 45 dakika sürer. Ayda 1 kez yapılan seanslar sonunda yağlı dokunun miktarında ciddi düşüş sağlanır. Uygulamanın yapıldığı seansın sonrasında kişi normal hayatına kaldığı yerden devam edebilir.
Soğuk lipoliz cihazının sunduğu bir diğer avantaj ise yöntemin liposuction gibi ağrılı ve acılı bir yöntem olmamasıdır. Bu yüzden tedavi sonrasında acılı ve ağrılı bir evre yaşanmaz.

Patentli Gıdı Bölgesi Başlığı

 

Diğer cihazlardan farklı olarak bulunan Patentli Gıdı Bölgesi başlığı merkezinize değer katar. Ayrıca 4 Başlık aynı anda kullanılabilmektedir; bu sayede seans sürelerinde zaman kazanırsınız. Bu özellik ile merkezinize farklılık katabilirsiniz.

 

 

İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknoloji ise; Soğuk Lipoliz 'Cryo Lipo ' Yöntemi’dir. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.

Cryo Lipo soğutma sistemi; yağ hücrelerini ameliyatsız bir şekilde parçalar ve yok eder. Amerika'da yapılan araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış olan bu yöntem FDA onayı alarak güvenilir ve tedavi amaçlı kullanılabilir bir uygulama olduğunu dünyaya kabul edilmiştir.

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %50 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir.

Bu yöntem, yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltarak vücudu şekillendiren liposuction gibi çok agresif geleneksel tedavi yöntemlerinden çekinen kişiler için iyi bir alternatiftir. Uygulanan bölgedeki tüm yağ hücreleri belli derecedeki soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalize olurlar. Böylece uygulama yapılan bölgedeki tüm yağ hücreleri apopitoza uğrayacağı için vücut silüetinde düzenli ve orantılı bir incelme görülür. Bu sayede vücudun belli bölgelerinde çökmeler olmaz.

Ayrıca Liposuction sonrası nekahat döneminde görülen ağrılar, spazmlar, hematomlar, iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler bu yöntemde görülmemektedır.

Kimler için uygundur?

* Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa (sırt, karın , basen, yan simitler, kollar, sırtta sütyen altları, göğüs altındaki kıvrımlar gibi)

* Bu yağlarınızdan artık kurtulmak istiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız,

* İlaç yada kimyasal madde almayı tercih etmiyor,cerrahi bir müdahale düşünmüyorsanız,

* Böyle bir tedavi için bir kaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız sizin için uygun bir yöntemdir.

Ayrıca doğum yaptıktan yaklaşık 8 ay sonra rahatlıkla kullanılabilir.

Soğuk Lipoliz yöntemi nasıl incelme sağlıyor?

Nasıl uygulanmaktadır?

Soğuk lipolizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu tek kullanımlık özel bir malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır. Daha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrası cihaz tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı -10 dereceye kadar soğutur. İşlem yapılan bölge, uygulanan sıcaklıktaki ani düşüşe bağlı olarak aynı zamanda da sıkılaşmaktadır ve en önemlisi, kozmetik tedavide daha önce hiç görülmemiş, sadece cerrahi müdahale ile elde edilebilen çok uzun süre etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, tv izleyebilir, gazete-dergi okuyabilir, ya da müzik dinleyebilir.

Tüm bu işlemler, rahat ve güvenli bir ortamda gerçekleşmekte, bir kaç hafta içerisinde, olağanüstü sonuçlar elde edilmekte, bir ay sonra ise mümkün olan en üst seviyeye çıkmaktadır.

Diğer tüm medikal yöntemlerden farklı olarak tıpkı Lazer Liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden elde edilen sonuçlar kalıcıdır.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. İşlem tamamen ağrısız bir yöntemdir. Zaman içerisinde 1 ile 2 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %40 ile %60 oranında bir incelme meydana gelecektir.

Kaç Seans Uygulanır?

Soğuk lipoliz genellikle 1 seans uygulanmaktadır. Gerekli durumlarda aynı bölgeye 2.seans (3 hafta sonrasında) uygulanabilir. Tek seans yağların %40–60 oranında azalmasını sağlamaktadır.

Seans Ne Kadar Sürer?

Cryo Lipo aynı anda 2 bölgeye uygulanabilir ve uygulama süresi 30dk ile 1 saat arasındadır. Bunun sebebi Cryo Lipo'nun mükemmel çift başlıklı sisteme sahip olmasıdır. Piyasadaki diğer tek başlıklı cihazlar için bu süre 2 saattir.

Etiketler
soğuk lipoliz cihazı, yeni nesil soğuk lipoliz cihazı, cryo lipoliz cihazı, Cryo, Cryo Fit, Cryo Fit Plus, Cryo Fit Plus Soğuk, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz Yeni, Cryo Fit Plus Lipoliz Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz Nesil, Cryo Fit Plus Cihazı, Cryo Fit Plus Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Yeni, Cryo Fit Plus Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Nesil, Cryo Fit Soğuk, Cryo Fit Soğuk Lipoliz, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı Nesil, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Yeni, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Nesil, Cryo Fit Soğuk Cihazı, Cryo Fit Soğuk Cihazı Yeni, Cryo Fit Soğuk Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Cihazı Nesil, Cryo Fit Soğuk Yeni, Cryo Fit Soğuk Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Nesil,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR