GOLD FR FRACTON ALTIN İĞNE CİHAZI
GOLD FR FRACTON ALTIN İĞNE CİHAZI
GOLD FR FRACTON ALTIN İĞNE CİHAZI
GOLD FR FRACTON ALTIN İĞNE CİHAZI
GOLD FR FRACTON ALTIN İĞNE CİHAZI

GOLD FR FRACTON ALTIN İĞNE CİHAZI (FR-GOLD-VA02)

Marka : GOLD FR
İndirim Oranı : %36 İndirim
KDV Dahil : $10,800.00
İndirimli : $5,750.00  + KDV
KDV Dahil : ₺227.284,62
TL Fiyat : ₺189.403,85(₺37.880,77 + KDV)
:

CİHAZ HAKKINDA

Profesyonel olan bu cihaz satın alındığı taktirde Teknik Servisimiz ve Eğitmenimiz ile adrese teslim edilerek kullanım eğitimi ve sertifika verilmektedir.

Fracton Fraksiyonel Altın İğne Cihazı, cilt altına giren iğnelerden yayılan radyofrekans enerjisi ile doku altında ısınma sağlayarak kolajen aktivasyonu sağlar. İğnelerin ciltte açtığı hasar ile de cildin kendini yeniden yapılandırmasını sağlanır.

Fracton altın iğne cihazında, iğneli uygulamadan çekinen kişiler için iğnesiz fraksiyonel radyofrekans yapma imkanı da bulunur.

25 ve 49’lu iğne seti seçeneği

İzolasyonlu ve izolasyonsuz iğne seçeneği

0-3mm arası ayarlanabilir iğne derinliği

İğne hassasiyeti olanlar için iğnesiz fraksiyonel uygulama imkanı

  • 0-3mm arası ayarlanabilir iğne derinliği
  • İğne hassasiyeti olanlar için iğnesiz fraksiyonel uygulama imkanı

 

 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Ayarlanabilen İğne Derinliği

Fracton ile iğne derinliği 0.5 mm ile 3 mm arasında 0.1 mm aralıklarla istenilen değere ayarlanabilir. Bu sayede, farklı cilt problemlerin uygulaması yapılabilir. İğne Derinliği: 0.5mm – 3 mm arası ayarlanabilir.

Altın Kaplama İğneler

Fracton altın iğne fraksiyonel radyofrekans cihazı iğneleri altın kaplamadır. İğne ucundan yayılan radyofrekans enerjisi dermis tabakasında kolajen aktivasyonuna yol açar. Bu şekilde, ciltte toparlanma sağlanır ve birçok cilt düzensizliği giderilir.

ÇALIŞMA MEKANİZMASI

Altın İğne Mikro-İğneleme Fraksiyonel Radyofrekans:
Uygulama başlığının ucuna takılan 25’lik veya 49’luk iğneli set, cildin 0-3mm altına girip cilt altında ısınmaya yol açar. Isı etkisi ile fibroblastlar uyarılır ve bu sayede kolajen doku aktive edilirerek ciltte yenilenme sağlanır.
Ayrıca, iğnelerin ciltte açtığı mikro delikler, cildin kendini yenileme mekanizmasını devreye sokar ve ciltte yenilenme sağlanır. Bu yöntem özellikle dermis tabakasında etkilidir.

Matrix İğnesiz Radyofrekans:
Matrix sistemi, uygulama başlığının ucuna 64 matrix noktalı özel iğnesiz uç ile yapılır. Ucun cilde temasıyla, matrix noktalarından cildin altına nüfuz eden radyofrekans enerjisi cilt altında ısınma meydana getirir. İğnesiz bir uygulama olan matrix yöntemin cildin epidermis tabakasında etkilidir.

FRACTON TEKNİK ÖZELLİKLER

Sistem Monopolar RF – Bipolar RF
Frekans 2Mhz
Enerji Seviyesi 1-10 arası
Dual Çalışma Fraksiyonel RF Micro Altın İğneleme
Fraksiyonel RF İğnesiz (Matrix)
Max Enerji 50 Watt
İğne Tipleri Mikro İğneleme – İğnesiz RF
İğne Derinliği 0-3 mm (Ayarlanabilir)
Soğutucu Başlık -10 ˚C
Ekran 10.4 inch

KARTUŞ İĞNELER TEKNİK ÖZELLİKLER

  Altın İğne Matrix RF İğne
RF Çıkış Max 50 Watt Max 20 Watt
RF elektrod Bipolar / Monopolar Bipolar
İğne Sayısı 25pin/49pin 12x12mm (64pin)
İzolasyon İzoleli/İzolesiz
Tekrarlama Hızı 1.0 , 2.0 , 3.0 sn
Nüfuziyet Derinliği 0.5 – 3.0 mm
Pals Süresi 0.1 – 0.9 sn 0.1 – 0.9 sn

ALTIN İĞNE RADYOFREKANS NEDİR?

Radyofrekans, cilt altının cihaz yardımıyla ısıtılması sonucunda çeşitli faydaları olan kozmetik bir uygulamadır. Radyofrekansın kullanım amaçları; cilt sıkılaştırma, yağ yakımı, selülit gibi faydalar vardır. Klasik radyofrekans yöntemi, yüzeyi düz ve çeşitli çaplarda problarla yapılan bir uygulamadır. Uygulamada kullanılan prob çapları 20/30/50/80/100mm gibi boyutlarda olabilmektedir. Bu uygulama esnasında cilde ısıyı çok iyi ileten radyofrekans kremi sürülür. Daha sonra cihazın başlığına uygun çapta prob takılarak masaj yaparcasına uygulama bölgesinde dairesel hareketler ile cilt altının ısıtılması sağlanır.

Fraksiyonel radyofrekans uygulaması ise klasik tipten daha farklıdır. Fraksiyonel uygulamada kullanılan başlığın ucunda 25 veya 49 adet iğne bulunan bir set bulunur. Bu iğneli set, pedala her basışta 0-3mm arası dışarı çıkar. İğneleri dışarı çıkma miktarı cihazın ekranından ayarlanır. Uygulama sırasında, çözüm sağlanacak cilt problemine göre iğne derinliği ayarı estetisyen tarafından yapılır. İğneler cilde girdiğinde cilt altını ısıtır. Isınan cilt altında kolajen aktivasyonu başlar ve bu da cildin toparlanmasını tetikler.

Uygulamada kullanılan iğnelerin 25’li (5×5) veya 49’lu (7×7) şeklindedir. İğnelerin altın kaplama olması metal alerjisi olan kişilerin bundan etkilenmemesi içindir.İğneler aynı zamanda izoleli ve izolesiz olarak da ikiye ayrılır. İzoleli iğneler ısıyı sadece iğnenin ucundan verir. İzolesiz iğneler ise iğne gövdesi boyunca ısı verir. İzolesiz iğnede sonuç daha iyi ancak acı hissi daha fazladır.

Bazı Referanslar:

VM Medicalpark Hastanesi İstanbul Şubeleri (Gaziosmanpaşa - Pendik- Maltepe- Bahçelievler)

VM Medicalpark Hastanesi İzmit Şubesi

VM Medicalpark Hastanesi Bursa Şubesi

ve daha birçok seçkin merkezde...

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR