Cryo Lipo Soğuk Lipoliz Cihazı Mavi
Cryo Lipo Soğuk Lipoliz Cihazı Mavi
Cryo Lipo Soğuk Lipoliz Cihazı Mavi
Cryo Lipo Soğuk Lipoliz Cihazı Mavi

Cryo Lipo Soğuk Lipoliz Cihazı Mavi (CR-LYP-02)

Marka : CRYO FIT
İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺59.999,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺44.999,99(KDV Dahil)
:

 

Cryo Lipoliz

Vakum tekniği ile doku önce ısıtılır, sonra hızlı bir şekilde soğutularak yağ hücrelerinin parçalanması sağlanır. 1 veya 2 seans ile kalıcı sonuçlar sağlanmaktadır.

AÇIKLAMA:

Cryo Lipoliz (Soğuk Lipoliz) uygulaması cerrahi olmayan nan-invazif bir uygulamadır.Diğer dokulara Zarar gelmez.Yağlı dokunun soğuğa karşı dayanım gücü diğer dokulara göre (kas,sinir vb.)daha düşüktür.Bu prensipten yola çıkarak geliştirilen CryoLipoliz uygulaması ile cristalize edilenyağlar hücre ölümüne (apoptosis) uğrarken diğer dokular soğuktan etkilenmez.Aynı anda iki bölgede uygulama imkanı vardır.CryoLipoliz teknolojisi kontrollü soğutma sistemi ile yağları giderme tedavisinde kullanılan son teknolojidir.bu devrim yaratan teknoloji operasyon enjeksiyon gerekmeden acısız-ağrısız bir yöntem olup tedavi bölgesini soğutarak bölgesel yağlanmaları azaltır.

CİHAZ İÇERİĞİ:

• 1 Adet Büyük Boy Cryo Başlık

• 1 Adet Küçük Boy Cryo Başlık

• 1 Adet Radyofrekans Başlığı

• 1 Adet Kavitasyon Başlığı

 

Teknik Özellikler

Voltaj : AC110V/220v 50-60Hz

Power : 1000W

Ekran : 8.4 inç dokunmatik Tft Ekran

Radyo Frekans : 1Mhz

Kavitasyon : 40khz

 

İstenmeyen bölgesel yağlar; bayan, erkek günümüz insanının en büyük sorunlarından biridir. Ne yazık ki, eskiye oranla oturarak, masa başında yapılan işler arttıkça, bu sorunun çözümüne yönelik pek çok teknoloji de sunulmaya başlanmıştır. Bu konuda en son teknoloji ise; Soğuk Lipoliz 'Cryo Lipo ' Yöntemi’dir. Bu yöntem, bugüne kadarki yöntemlerden daha gelişmiş ve farklıdır.

Cryo Lipo soğutma sistemi; yağ hücrelerini ameliyatsız bir şekilde parçalar ve yok eder. Amerika'da yapılan araştırmalar sonucunda etkinliği kanıtlanmış olan bu yöntem FDA onayı alarak güvenilir ve tedavi amaçlı kullanılabilir bir uygulama olduğunu dünyaya kabul edilmiştir.

Soğuk lipoliz tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın, sırt, basen, bacak gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %50 oranında kalıcı olarak azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir.

Bu yöntem, yoğun ve kalıcı lokal yağ depolanmalarını azaltarak vücudu şekillendiren liposuction gibi çok agresif geleneksel tedavi yöntemlerinden çekinen kişiler için iyi bir alternatiftir. Uygulanan bölgedeki tüm yağ hücreleri belli derecedeki soğuğa aynı tepkiyi vererek kristalize olurlar. Böylece uygulama yapılan bölgedeki tüm yağ hücreleri apopitoza uğrayacağı için vücut silüetinde düzenli ve orantılı bir incelme görülür. Bu sayede vücudun belli bölgelerinde çökmeler olmaz.

Ayrıca Liposuction sonrası görülen ağrılar, spazmlar, hematomlar, iş kayıpları ve hayat kalitesindeki düşüşler bu yöntemde görülmemektedır.

Kimler için uygundur?

* Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa (sırt, karın , basen, yan simitler, kollar, sırtta sütyen altları, göğüs altındaki kıvrımlar gibi)

* Bu yağlarınızdan artık kurtulmak istiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız,

* İlaç yada kimyasal madde almayı tercih etmiyor,cerrahi bir müdahale düşünmüyorsanız,

* Böyle bir tedavi için bir kaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız sizin için uygun bir yöntemdir.

Ayrıca doğum yaptıktan yaklaşık 8 ay sonra rahatlıkla kullanılabilir.

Soğuk Lipoliz yöntemi nasıl incelme sağlıyor?

Nasıl uygulanmaktadır?

Soğuk lipolizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu tek kullanımlık özel bir malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır. Daha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrası cihaz tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı -10 dereceye kadar soğutur. İşlem yapılan bölge, uygulanan sıcaklıktaki ani düşüşe bağlı olarak aynı zamanda da sıkılaşmaktadır ve en önemlisi, kozmetik tedavide daha önce hiç görülmemiş, sadece cerrahi müdahale ile elde edilebilen çok uzun süre etkili sonuçlar elde edilebilmektedir.

Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, tv izleyebilir, gazete-dergi okuyabilir, ya da müzik dinleyebilir.

Tüm bu işlemler, rahat ve güvenli bir ortamda gerçekleşmekte, bir kaç hafta içerisinde, olağanüstü sonuçlar elde edilmekte, bir ay sonra ise mümkün olan en üst seviyeye çıkmaktadır.

Diğer tüm medikal yöntemlerden farklı olarak tıpkı Lazer Liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden elde edilen sonuçlar kalıcıdır.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. İşlem tamamen ağrısız bir yöntemdir. Zaman içerisinde 1 ile 2 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %40 ile %60 oranında bir incelme meydana gelecektir.

Kaç Seans Uygulanır?

Soğuk lipoliz genellikle 1 seans uygulanmaktadır. Gerekli durumlarda aynı bölgeye 2.seans (3 hafta sonrasında) uygulanabilir. Tek seans yağların %40–60 oranında azalmasını sağlamaktadır.

Seans Ne Kadar Sürer?

Cryo Lipo aynı anda 2 bölgeye uygulanabilir ve uygulama süresi 30dk ile 1 saat arasındadır. Bunun sebebi Cryo Lipo'nun mükemmel çift başlıklı sisteme sahip olmasıdır. Piyasadaki diğer tek başlıklı cihazlar için bu süre 2 saattir.

 

Etiketler
soğuk lipoliz cihazı, yeni nesil soğuk lipoliz cihazı, cryo lipoliz cihazı, Cryo, Cryo Fit, Cryo Fit Plus, Cryo Fit Plus Soğuk, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Lipoliz Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Yeni, Cryo Fit Plus Soğuk Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Soğuk Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz Yeni, Cryo Fit Plus Lipoliz Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Lipoliz Nesil, Cryo Fit Plus Cihazı, Cryo Fit Plus Cihazı Yeni, Cryo Fit Plus Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Cihazı Nesil, Cryo Fit Plus Yeni, Cryo Fit Plus Yeni Nesil, Cryo Fit Plus Nesil, Cryo Fit Soğuk, Cryo Fit Soğuk Lipoliz, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Cihazı Nesil, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Yeni, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Lipoliz Nesil, Cryo Fit Soğuk Cihazı, Cryo Fit Soğuk Cihazı Yeni, Cryo Fit Soğuk Cihazı Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Cihazı Nesil, Cryo Fit Soğuk Yeni, Cryo Fit Soğuk Yeni Nesil, Cryo Fit Soğuk Nesil,